KENT KONSEYİ 15. KEZ BULUŞTU

Arnavutköy Kent Konseyi 15. Olağan Genel Kurul Toplantısı düzenlendi. Toplantıda; 2018 yılında yapılması planlanan çalışmalar anlatıldı.

 

Arnavutköy’de kentlilik bilincinin yerleşmesi amacıyla Arnavutköy Belediyesi’nin öncülüğünde çeşitli sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla kurulan Kent Konseyi, 2018 yılı ilk Genel Kurul Toplantısını Kozlar Sosyal Tesislerinde gerçekleştirdi.

Her yıl iki kez toplanan Genel Kurul’un 15. buluşması Arnavutköy Kent Konseyi Başkanı Dr. Kemal Aygenli öncülüğünde düzenlendi. Toplantıya; STK Başkanları ve muhtarlar katıldı.

Arnavutköy Kent Konseyi 15. Olağan Genel Kurul toplantısında 2018 yılında yapılması planlanan çalışmalar anlatılırken, yeni üyeler de kent konseyine oy birliği ile kabul edildi.

Kent Konseyi Hanımlar Meclisi ve Gençlik Meclisi başkanları 2018 yılında yapacakları projeleri kurul üyelerine sundu.

Kent Konseyi toplantısı sonunda kurul üyeleri, Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezi’ni gezdi. Yeni yerinde hizmete başlayan Arnavutköy Yaşlı ve Engelli Merkezi (AYEM) Kent konseyi Yönetimi tarafından beğeni aldı. İlçe halkına sosyal belediyecilik anlamında büyük katkılar veren AYEM ve ASYAM, kurul üyeleri tarafından övgü ile bahsedildi. Bina içerisinde tüm birimleri gezen kurul üyeleri verilen hizmetler hakkında da bilgiler aldılar.