ARNAVUTKÖY KENT KONSEYİ’NDEN KURUMLARA ZİYARET

Arnavutköy Kent Konseyi Başkanı Dr. Kemal Aygenli ve yönetim kurulu üyeleri, ilçede ki kamu kurumlarını ziyaret etti.

Arnavutköy Kent Konseyi yönetim kurulu üyeleri, ilçede ki kamu kurumlarını ve STK’ları  ziyaret ederek, kent konseyinin amacını ve hedeflerini anlattı.

Ziyaretler Devam Edecek

Arnavutköy Kent Konseyi Başkanı Dr. Kemal Aygenli ve yönetim kurulu üyeleri; Kaymakamlık, İlçe Jandarma Komutanlığı, POMEM, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne bir dizi ziyarette bulundu.

Kent Konseyi Başkanı Dr. Kemal Aygenli ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren POMEM Müdürü Kenan Yıldız, kent konseyinin eğitim faaliyetleri konusunda katkıda bulunabileceklerini söyledi.

Kent Konseyi Yönetimi daha sonra Devlet Hastanesi Başhekim Mehmet İbrahim Cansular ile bir araya geldi. Karşılık görüş alış verişinde bulunan Kent Konseyi Yönetim kurulu, Arnavutköy Kent Konseyi’nin, Arnavutköy’de yaptığı faaliyetleri anlattı.

Kent Konseyi Başkanı Dr. Kemal Aygenli ve yönetim kurulu üyeleri son olarak, İlçe Emniyet Müdürü Aykut Korkmaz’ ı İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Faruk Kılıç’ı ve Arnavutköy Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Arnavutköy Kent Konseyi Başkanı Kemal Aygenli, kurum başkanları ile görüş alış-verişinde bulunduğu belirterek, ziyaretlerin devam edeceğini ifade etti .